Forum studenci  Strona Główna studenci
szkola zarzadzania 2009
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto się szczepić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum studenci Strona Główna -> Public relations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samma



Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 20:25    Temat postu: Czy warto się szczepić? Odpowiedz z cytatem

W tym roku po raz szósty moja rodzina szczepiła się przeciw grypie. Dla nas to czysty zysk. Szczepionka przeciw grypie kosztuje 45 zł a lekarstwa kilka razy więcej. Do tego dochodzą powikłania w sumie szkoda kasy by się nie szczepić. Do szczepienia nie trzeba było nas namawiać. Przemawiają do nas argumenty postępującej w Europie epidemii odry. Czytałam o tym w poradniku Zachowajmy Zdrowie http://www.zachowajmyzdrowie.pl/szczepionka-przeciw-grypie-szczepic-sie/ . Siedem lat temu mąż miał powikłania pogrypowe. Przez pół roku nie mógł dojść do ładu z uchem. W zasadzie do tej pory słabo słyszy na jedno ucho. Miał wówczas nawet perforację. Denerwuje mnie dlaczego politycy zamiast dać lekarzom i pielęgniarkom podwyżki wolą płacić lobbystom od wprowadzenia szczepień obowiązkowych. Czy naprawdę mamy leczyć się u znachorów z Kukis-15 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 10, 2018 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum studenci Strona Główna -> Public relations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

studenci   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group